Fantastyczne spotkanie czeskiej reprezentacji narodowej - klęska polskiej kadry narodowej w pierwszym spotkaniu eliminacji do Euro 2024!

Fantastyczne spotkanie czeskiej reprezentacji narodowej - klęska polskiej kadry narodowej w pierwszym spotkaniu eliminacji do Euro 2024!

Klęska reprezentacji Polski w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - doskonałe spotkanie czeskiej reprezentacji narodowej!

Poprzedni mundial w wykonaniu kadry polskiej nie był za bardzo udany. Oczywiście polscy reprezentanci zdołali awansować do pucharowej fazy, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Futbolowi fani z naszego kraju zgodnie sądzili, iż zmiana na pozycji trenera jest konieczna. I między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Nowym szkoleniowcem reprezentacji Polski został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym przeciwnikiem była kadra narodowa Czech. To było pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle istotne było to, by zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego nastroje w kadrze Polski były fenomenalne, jednakże weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Zespół Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole już po trzech minutach spotkania. Zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców zgromadzonych na trybunach w Pradze to był wielki szok. Piłkarze narodowej reprezentacji Czech od początku meczu wyglądali znacznie lepiej od polskich piłkarzy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej połowie to się zmieni. Polska reprezentacja piłkarska wyglądała trochę lepiej w drugiej odsłonie tego starcia, jednakże to Czesi zdobyli bramkę numer trzy. Strzelcem gola numer 3 w 64. minucie był Jan Kuchta. Nasi zawodnicy usiłowali odrobić straty, jednak udało im się strzelić tylko jednego gola na trzy minuty przed zakończeniem meczu. Warto zaznaczyć to, że ten pojedynek w wykonaniu kadry narodowej Polski był tragiczny. Portugalski trener Fernando Santos z pewnością nie tak debiut w polskim zespole narodowym. Kadra narodowa Polski w drugim pojedynku zmagań eliminacyjnych zmierzy się z zespołem Albanii. Z całą pewnością w tym meczu reprezentacja Polski musi zdobyć trzy punkty.

Chmura tagów

Zostaw komentarz

Brak kometarzy